Усі виборчі дільниці на Хмельницької області зачинилися вчасно, а члени комісій приступили до підрахунку голосів. Загалом за час, поки тривало голосування, органи внутрішніх справ Хмельниччини зафіксували 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства, більшість з яких після проведених перевірок не підтвердилася
У день голосування на Хмельниччині зафіксовано 21 повідомлення про порушення виборчого законодавстваУ день голосування на Хмельниччині зафіксовано 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства
Усі виборчі дільниці на Хмельницької області зачинилися вчасно, а члени комісій приступили до підрахунку голосів. Загалом за час, поки тривало голосування, органи внутрішніх справ Хмельниччини зафіксували 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства, більшість з яких після проведених перевірок не підтвердилася.
Жодного тяжкого правопорушення зареєстровано не було. У п’ятьох випадках пильні громадяни, в тому числі і представники громадських організацій, повідомляли про голосування без пред’явлення паспорта, але було також зафіксовано і скаргу, у якій 60-річна мешканка Старосинявського району висловила своє незадоволення тим, що їй не дали бюлетень без пред’явлення паспорта. На думку жінки це також є порушенням, про що вона і повідомила до міліції.
Двічі правоохоронців повідомляли про підкуп виборців на дільницях і в обох випадках в результаті проведеної перевірки інформація не підтвердилася. Троє виборців з Хмельницького та Кам’янця-Подільського намагалися винести бюлетені із зали для голосування. Всі вони мотивували свій вчинок тим, що перед остаточним вибором хотіли ще раз переглянути інформацію про кандидатів, яка була розміщена при вході на дільницю.
В Ізяславському районі кілька користувачів мобільного зв’язку отримали смс-повідомлення з текстом «голосуйте за опозицію».
Загалом вибори пройшли спокійно. Не зважаючи на те, що дільниці зачинилися, працівники міліції продовжують їх охороняти, і після підрахунку голосів та складення протоколів супроводжуватимуть голів комісій до ОВК для здачі опрацьованих бюлетенів.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження