У Деражні директор комунального підприємства сам у себе орендував авто
За результатами судового розгляду складеного прокуратурою Деражнянського району протоколу про вчинення корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП, директора одного з місцевих комунальних підприємств визнано винним у порушенні вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.У Деражні директор комунального підприємства сам у себе орендував авто
За результатами судового розгляду складеного прокуратурою Деражнянського району протоколу про вчинення корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП, директора одного з місцевих комунальних підприємств визнано винним у порушенні вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

Як повідомила прес служба прокуратури Хмельницької області, у суді доведено, що керівник підприємства уклав із собою як фізичною особою договір оренди легкового автомобіля та підписав відомості про нарахування собі орендної плати у розмірі 200 грн. на місяць. Але всупереч антикорупційному законодавству він не повідомив міську раду про конфлікт інтересів, який виник у нього при прийнятті цих рішень.

Відтак, за вчинення зазначеного корупційного правопорушення на винного судом накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього