У Деражні змагалися пляжні волейболістки
Захід відбувся за підтримки партії «Відродження».У Деражні змагалися пляжні волейболістки
25-26 червня 2016 року за підтримки народного депутата України, голови Партії «Відродження» Віктора Бондаря на місцевому стадіоні «Колос» відбувся Всеукраїнський турнір з пляжного волейболу серед дівчат.

У запеклих змаганнях брали участь команди з міст Києва, Боярки (Київська область), Вінниці, Житомира, Рівного, Жмеринки, Чорноморська (Одеська область), Дунаєвець, а також чемпіонки України сезону 2015-2016 з міста Деражні, Хмельницької області та інші. Всього у турнірі взяли участь 27 команд у молодшій та старшій вікових категоріях.

Ці два дні були дійсно пекучими, в прямому і в переносному значенні, адже між молодими спортсменками відбувались запеклі поєдинки, а самі змагання проходили під палючим сонцем при 30-градусній температурі. На 12 дівчат-переможниць чекали грамоти, кубки, медалі та цінні подарунки у вигляді мобільних телефонів «Lenovo», які були придбані за сприянням народного депутата України, голови Партії «Відродження» Віктора Бондаря.

Протиборство було важке, після поразок учасниці вибували і залишали майданчик зі сльозами на очах, але у спорті перемагає найсильніший. Так, у запеклому фіналі, команда з міста Деражні, поступилась суперницям із міста Чорноморськ.

На чемпіонаті були присутні: депутати Деражнянської районної ради від Партії «Відродження» Микола Фридинський та Олег Німчук, Віталій Іваневич – помічник-консультант народного депутата України Віктора Бондаря, голова Деражнянської РДА – Олег Веселовський, голова Деражнянської районної ради – Віталій Сідлецький, міський голова м. Деражня – Андрій Ковпак, власник місцевої хлібопекарні – Анатолій Ковальчук, батьки, вболівальники, прихильники та місцеві жителі.

У Деражні змагалися пляжні волейболістки
У Деражні змагалися пляжні волейболістки
У Деражні змагалися пляжні волейболістки
У Деражні змагалися пляжні волейболістки

За результатами турніру перемогу здобули:

старша вікова група:
І місце – місто Чорноморськ, Одеська область;
ІІ місце – місто Деражня, Хмельницька область;
ІІІ місце – місто Деражня, Хмельницька область;

молодша вікова група:
І місце – місто Чорноморськ, Одеська область;
ІІ місце – місто Чорноморськ, Одеська область;
ІІІ місце – місто Деражня, Хмельницька область.

Після турніру відбулись урочисті нагородження команд-переможниць. Місцеві депутати від Партії «Відродження» Микола Фридинський, Олег Німчук та помічник-консультант народного депутата – Віталій Іваневич вручили чемпіонкам нагороди та цінні подарунки. А тренеру волейбольної команди із міста Деражні Юзефі Слівінській за професіоналізм, за високі досягнення у спорті, за вагомі внески у розвиток молоді Деражнянщини та за відповідальне ставлення до роботи, було вручено спортивний велосипед, який також був придбаний за сприянням Віктора Бондаря.

Вітаємо спортсменок-переможниць та призерок Всеукраїнського турніру з пляжного волейболу серед дівчат сезону 2016-2017 із міста Чорноморськ та міста Деражні, які були найкращими на змаганнях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього