У домівках кам`янчан запалає Вифлеємський ВогоньНаприкінці кожного року пластуни з усього світу долучаються до ініціативи передачі Вифлеємського Вогню Миру. Цього року така передача також відбудеться в Кам’янці-Подільському.У домівках кам`янчан запалає Вифлеємський ВогоньНаприкінці кожного року пластуни з усього світу долучаються до ініціативи передачі Вифлеємського Вогню Миру. Цього року така передача також відбудеться в Кам’янці-Подільському.
Історія передачі промінчика з місця народження Ісуса Христа розпочалась ще 1986 року, з часом традиція поширення Вифлеємського Вогню Миру поширилась і на територію України та Кам’янця-Подільського зокрема.

21 грудня в м.Київ відбудеться урочиста передача Вогню Миру українцям, а вже з 22 грудня кам’янчани зможуть отримати Вогонь до святкування Різдва.

Цього року Вифлеємський Вогонь буде передано в храми міста, засоби масової інформації, іншим кам’янчанам, гостям міста, також додатково буде облаштовано кілька місць передачі Вогню.

Ініціатива здійснюється силами пластунів та волонтерів і є безкоштовною. Якщо ви знаєте потребуючих, або хочете отримати Вогонь Миру, звертайтесь за тел. 097 747 73 84.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього