У дослідному господарстві розтринькали більше одного  мільйона гривеньПід час ревізії ДП «Дослідне господарство «Шарівка» Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля фінінспектори Хмельниччини виявили втрат на суму більш ніж мільйон гривень.У дослідному господарстві розтринькали більше одного  мільйона гривеньПід час ревізії ДП «Дослідне господарство «Шарівка» Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля фінінспектори Хмельниччини виявили втрат на суму більш ніж мільйон гривень.
Так, внаслідок невиконання умов господарських договорів, укладених іншими підприємствами з «ДГ «Шарівка», останнім втрачено доходів на суму понад 890 тис. грн.
Ревізією також встановлено факти незаконного відчуження майна господарством на користь суб’єктів недержавної форми власності на суму 136 тис. грн.
За результатами ревізії на посадових осіб складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення та поінформовано правоохоронні органи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього