У Дунаєвецькому районі буде 4 об’єднані громади
В області, майже, завершилася робота з розробки проекту перспективного плану формування територіальних громад.У Дунаєвецькому районі буде 4 об’єднані громади
В області, майже, завершилася робота з розробки проекту перспективного плану формування територіальних громад.

Отже, із 625 територіальних центрів залишиться трохи менше 50 об’єднаних громад, ймовірно в Дунаєвецькому районі їх буде чотири: Дунаєвецька (з центром в м. Дунаївці), селищна Дунаєвецька, Смотрицька та Маківська із однойменними центрами. Про це повідомив редакцію газети «Наше сьогодення» Голова ради сільських та селищних голів Асоціації міст України Анатолій Кухаренко. «Хмельницьке регіональне відділення одноголосно підтримало проект перспективного плану регіонального офісу в Хмельницькій області де було враховано пропозиції усіх сторін, керівників районів, представників сіл та селищ», – наголосив Дунаєвецький селищний голова.

«Найбільш дискусійним виявився Хмельницький район. Але окремим керівникам потрібно відмовитися від власних інтересів та думати про добробут людей і чітко пам’ятати, що даний процес не диктується, а проводиться на добровільних засадах. Завдання органів місцевого самоврядування – реалізувати дію закону та методику, запропоновану Кабінетом Міністрів, адже покращення якості життя людини в кожному великому місті чи маленькому селі – це і є завдання номер один для влади». Такими словами 14 травня завершив свій виступ в Старокостянтинові Дунаєвецький селищний голова під час наради в якій взяли участь: перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, керівник регіонального офісу Сергій Яцковський та міські, селищні, сільські голови нашого краю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього