У Дунаєвецькому районному центрі зайнятості відбулися Дні відкритих дверей для учнів 9-х класів Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»

У Дунаєвецькому районному центрі зайнятості відбулися Дні відкритих дверей для учнів 9-х класів Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»У рамках шкільного Тижня профорієнтації, наприкінці січня 2014 року, у Дунаєвецькому районному центрі зайнятості відбулися Дні відкритих дверей для учнів 9-х класів Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія».У рамках шкільного Тижня профорієнтації, наприкінці січня 2014 року, у Дунаєвецькому районному центрі зайнятості відбулися Дні відкритих дверей для учнів 9-х класів Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія».

Під час заходів директор РЦЗ В.Мельник поінформував учнів про ситуацію на ринку праці міста та області, послуги, які надає служба зайнятості, в тому числі молоді.

Заступник директора РЦЗ, технолог–організатор Г.Ткачук провела для учнів презентацію та розповіла про призначення та організацію роботи функціонально–просторових секторів центру зайнятості.

Про професії, на які є попит у регіоні, перспективні професії, їх класифікацію та напрями працевлаштування ознайомила начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Т.Бойко.

Учні переглянули цікаві фільми про найрізноманітніші професії, бажаючі пройшли профдіагностичне тестування.

Підсумовуючи проведені заходи, фахівці Дунаєвецького районного центру зайнятості відзначили, що зайнятість людини є одним із шляхів її реалізації в суспільстві та побажали майбутнім випускникам не помилитись при виборі свого майбутнього шляху.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь