У Дунаєвецькому районному краєзнавчому музеї відбувся тематичний урок “День Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки”20 січня голова Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Кучерявий побував у районному краєзнавчому музеї. Тут відбувся тематичний урок для учнів старших класів “День Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки”.20 січня голова Дунаєвецької райдержадміністрації Юрій Кучерявий побував у районному краєзнавчому музеї. Тут відбувся тематичний урок для учнів старших класів “День Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки”.

«Соборність для України – це об’єднання навколо спільного стрижня, яким є українська державність, в єдине державне ціле всіх земель, які заселяє український народ. Якщо ми хочемо, якщо ми віримо у сильну і заможну Україну, почуття соборності повинне стати часткою нашого життя і нашого серця. Майбутнє нашої держави – у руках справжніх патріотів, які пишаються своєю батьківщиною, які свої прагнення, свою працю спрямовують на розвиток економічного, соціального та духовного багатства України. Важливо, що сьогодні Президент України В. Ф. Янукович робить все можливе задля утвердження України, як вільної, демократичної, європейської держави в якій кожний громадянин почуває себе захищено», – зазначив Юрій Кучерявий під час спілкування з учнями.

Очільник району акцентував увагу на особливому значені вивчення історичного досвіду боротьби нашого народу за свою соборність та шанобливому ставленні до національної символіки.

«Ми зобов’язані зробити висновки з уроків нашої історії та подбати про те, щоб Незалежність і Соборність завжди були невід’ємними атрибутами нашої держави», – сказав Юрій Володимирович на завершення зустрічі та побажав представникам молодого покоління віри у власні сили, єднання у добрих справах задля благополуччя Дунаєвеччини та всієї України.

За матеріалами Дунаєвецької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення