У Дунаївцях на центральному ринку жінка погрожувала вибухом
Досить часто люди порушують правила і закони тому, що не знають їх. Інколи, порушивши Закон, дехто навіть про це не здогадується.У Дунаївцях на центральному ринку жінка погрожувала вибухом
Досить часто люди порушують правила і закони тому, що не знають їх. Інколи, порушивши Закон, дехто навіть про це не здогадується.

Громадяни знають, що не можна лаятись у приміщенні, чіплятися до громадян і справляти потребу у невідведеному місці (з правил етикету), але рідко хто знає, яка відповідальність за поширення неправдивих чуток.

10 червня 2015 року о 11.50 годині до Дунаєвецького райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на Центральному ринку ходить жінка та погрожує вибухом. Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи особу, яка поширила неправдиві чутки та викликала паніку серед населення, встановлено. Нею виявилася 57-річна жителька м. Хмельницького. Під час зустрічі з правоохоронцями жінка пояснила, що намірів підриву не мала, а такі погрози висловлювала через те, як не усвідомлювала своїх дій – дана громадянка перебувала в нетверезому стані.

Під час огляду місця події підозрілих предметів схожих на вибухові пристрої невиявлено.

57-річну хмельничанку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (поширювання неправдивих чуток). Судом їй накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 170 гривень, – повідомляє

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення