У Дунаївцях побили активіста за згадку про Майдан
Ввечері, 28 жовтня у Дунаївцях невідомі побили місцевого активіста. Колеги по громадській роботі кажуть: за те, що нагадав про річницю Майдану, яка наближаєтьсяУ Дунаївцях побили активіста за згадку про Майдан
Ввечері, 28 жовтня у Дунаївцях невідомі побили місцевого активіста. Колеги по громадській роботі кажуть: за те, що нагадав про річницю
Майдану, яка наближається.
«Кілька невідомих напали на Василя Ганзюка, нашого місцевого активіста – повідомив голова Дунаєвецьких районних бютівців Юрій Поліщук – Він виходив зі штабу його побили палицями. Сильно розбили голову, довелося доставити його до лікарні».

Зараз, за словами пана Юрія, активіст перебуває у лікарні, йому наклали кілька швів.

Місцеві активісти переконують: на Василя напали тому, що той спорудив на центральній площі міста композицію, яка має нагадати владі про події на Майдані, які сталися минулої зими і річниця яких наближається.

Підтвердив ці слова й сам Василь Ганзюк.

«На мене напали ззаду коли вже було темно. Нічого не сказали, просто підійшли кілька осіб, яких я не роздивився і почали мене бити. Вдарили по голові, я впав, почав закриватися руками. В результаті в мене побита голова, наклали шви, забої та тріщина на руці – пояснив у телефонній розмові пан Василь.

За його словами, побиття – це політична помста за його активність. Каже: погрожували йому неодноразово.

«Мені погрожували вже не раз, я написав три заяви до міліції про те, що мені погрожували, але реакції, окрім відписок, немає. Зараз ми подали заяву про побиття і до правоохоронних органів, і до управління Служби безпеки України», – повідомив Василь Ганзюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього