У Дунаївцях за спокоєм у місті слідкують чотири камери
Питання встановлення камер відеоспостереження у місті не один рік підіймалось представниками правоохоронних органів перед керівництвом міста та району, проте відповідь була одна – грошей на це нема.У Дунаївцях за спокоєм у місті слідкують чотири камери
Питання встановлення камер відеоспостереження у місті не один рік підіймалось представниками правоохоронних органів перед керівництвом міста та району, проте відповідь була одна – грошей на це нема.

Втім, справа таки зрушилась з місця. Під кінець своєї роботи минула міська рада виділила кошти на придбання та встановлення камер відеонагляду. Оскільки обладнання було придбано за кошти міста – на баланс його прийняло місцеве ЖЕО. Встановленням та налагодженням камер займались фахівці місцевого інтернет-провайдера ІнсталТелеком.

Наразі за обстановкою у місті слідкують чотири камери. Одна встановлена у центрі міста на будинку творчості школярів, ще три у районі торгівельного комплексу «Росія», де працюють ряд цілодобових магазинів, є транспортна розв’язка та постійне скупчення транспорту.

Завдяки цілодобовій трансляції відеопотоку з камер у мережу Інтернет, кожен бажаючий може переглянути все, що бачать пильні електроні очі, за цією адресою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього