У Фейсбук готується масоване інформаційне вкидання з Росії
З 22 по 25 серпня в Фейсбуці було зареєстровано 820 нових профілів. Усі профілі були зареєстровані з 10 різних IP адрес. Всі айпішники прив\’язані до якогось ТОВ «Агентство інтернет-досліджень», яке знаходиться в Ольгино (один з районів Санкт-Петербурга), при цьому всі свіжезареєстровані профілі вказують, що їх власники нібито жителі Києва, Львова та Харкова.У Фейсбук готується масоване інформаційне вкидання з Росії
З 22 по 25 серпня в Фейсбуці було зареєстровано 820 нових профілів. Усі профілі були зареєстровані з 10 різних IP адрес. Всі айпішники прив\’язані до якогось ТОВ «Агентство інтернет-досліджень», яке знаходиться в Ольгино (один з районів Санкт-Петербурга), при цьому всі свіжезареєстровані профілі вказують, що їх власники нібито жителі Києва, Львова та Харкова.
Профілі порожні. Ні фотографій, ні друзів, нічого. Адміністрація Фейсбуку поки нічого не вживає і профілі не блокує. Чекають що буде далі. Але всі профілі відзначені і віднесені до списку \”High priority monitoring\”. Адміністрація припускає, що готується масивне інформаційне вкидання.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту