Учора в Києві відбулося призначення нового начальника Держфінінспекції у Хмельницькій області. Про це «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» стало відомо з власних поінформованих джерел.
Новим очільником Держфінінспекції краю став Олександр Іваш з Кам’янця-Подільського. Новий керівник, як то кажуть, не прийшов «з вулиці». До цього пан Іваш теж працював у структурних підрозділах Держфінінспекції нашої області.
Як повідомили «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО», кадрові перестановки в фінінспекції відбуваються через проведення реорганізації цього відомства.
Нагадаємо, з лютого цього року Державна фінансова інспекція зазнала реформування. Замість неї було оголошено про створення нового відомства – Державної аудиторської служби України. Після цього почався процес реформування та реорганізації фінінспекцій в регіонах. Дістався цей процес і нашої області.
Щодо попереднього очільника держфінінспекції Володимира Крупу, то його просто звільнили у зв’язку із ліквідацією Державної фінансової інспекції. До речі, журналісти підозрювали Володимира Крупу у корупції, адже при чиновницькій зарплаті десь 4 тисячі гривень, він у 2014 році задекларував близько 700 тисяч гривень доходів, а до банку, згідно декларації, поклав цілий мільйон. Узагалі ж , цей державний муж умудрився сколотити статків на понад 8 мільйонів гривень. До речі, Володимира Крупу уже знімали з посади, у 2011. А в 2014 році він через суд поновився на посаді у Держфінінспекції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього