У ГО «За конкретні справи» зайнялись оздоровленням молоді
Кожна праця повинна мати свою винагороду, такого принципу притримуються у Хмельницькій обласній громадській організації «За конкретні справи».У ГО «За конкретні справи» зайнялись оздоровленням молоді
Кожна праця повинна мати свою винагороду, такого принципу притримуються у Хмельницькій обласній громадській організації «За конкретні справи». Доказом цього став незабутній подарунок для більше ніж тисячі юних подолян. У День захисту дітей народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович винагородили їх путівками до Чорного моря.
«Коли нам сказали в Городку, що ми поїдемо безкоштовно відпочивати на море, я не міг в це повірити. Адже за всі роки, що я танцюю в колективі такого ще не було. Я думав, що це жарт», – пригадує Андрій Волошин.
Першими за новими враженнями у Коблево помандрували представники Дунаєвеччини та Красилівщини, за ними Чемеровецький та Білогірський райони, далі таланти Городоччини та Нетішина.
У ГО «За конкретні справи» зайнялись оздоровленням молоді
Подбали у ГО «За конкретні справи» і про зручність подорожі. На юних мандрівників чекали не лише комфортабельні автобуси, а й смачний сніданок у гіпермаркеті Епіцентр у місті Вінниця. Керівники колективів відзначають, те що народні депутати піклуються про молодь, про їхнє дозвілля – рідкість. А отже представникам 192-го та 189-го округів є чим пишатися.
«Я задоволена тим, що маю можливість завезти свій колектив до моря, оздоровити їх. Насолодитися їхніми щасливими обличчями, – ділиться керівник Красилівського будинку творчості дітей та юнацтва Марина Костюк. – Я не пам’ятаю такого що депутати так піклувалися про здоров’я дітей, щоб дбали про них, влаштовували фестивалі, які дають можливість обмінятися досвідом, покати себе, а ще й до того винагородити путівкою на море».
Не лише у воді та на піску розважаються юні представники Хмельниччини. Адреналін, море емоцій та вражень чекає на них і в аквапарку. У водяному «раю», не залишається жодної гірки з якої не ризикує прокататися кожен. Не втомлюються раз за разом підійматися на гору, аби вкотре з щасливим вереском проїхатися трубами.
«Ми дуже вдячні нашим народним депутатам Олексамндру Герезі та Андрію Шиньковичу за справді щасливий відпочинок, – розповідає Анастасія Кушпетівська. З’їжджаючи з кожної гірки ми з подругами згадували їх, адже таких подорожей в нас ще не було. А тут все викликає стільки вражень, що навіть словами важко передати. Хочеться сказати одне, ми точно будемо ще більше працювати над собою аби віддячити за вже роблене для нас і отримувати ще такі позитивні, незрівнянні винагороди».
Подбали народні обранці і про пізнання нових міст, поїздка до «перлини» Чорного моря – Одеси. Не лише урізноманітнює відпочинок. Діти дізнаються про історичні місця та історії, з захватом любуються оперним театром, який своєю красою не поступається Віденському. З задоволенням потираю «чарівного» носа дядька Утьосова та присідають на визначний стілець із кінофільму.
У ГО «За конкретні справи» зайнялись оздоровленням молоді
«Немає більшого задоволення аніж дивитися на щасливі посмішки дітей, – розповідає Андрій Шинькович. – Ми з Олександром Герегою та командою громадської організації «За конкретні справи» впевнені, що такими винагородами ми не просто робимо їхнє дитинство трішки щасливішим. А спонукаємо кожного до розвитку, до праці. А таким чином ми виростимо справжнє покоління працьовитих патріотів держави. І саме вони будуть розвивати її та давати приклад наступним».
Оздоровлення дітей з Городоччини, Білогірщини, Ярмолинеччини, Красилівщини, Дунаєвеччини, Теофіпольщини, Чемировеччини, Ізяславщини та міста Нетішин заплановане до кінця літа. Окрім цього під час проведення фестивалю «Єдина мати» Єдина родина! Єдина Україна!», приуроченому Дню Конституції України, у м. Красилів путівку у сонячне Коблево отримали творчі колективи з Старокостянтинівського, Полонського, Волочиського, Красилівського та Летичівського районів.
Юлія Кучер

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього