Проти зловмисниці відкрили кримінальне провадження. Їй загрожує реальне ув\’язнення

У Городку жінка підібрала пін-код до банківської картки сусіда та зняла усі коштиУ Городку жінка підібрала пін-код до банківської картки сусіда та зняла усі кошти

Проти зловмисниці відкрили кримінальне провадження. Їй загрожує реальне ув\’язнення.
У жителя Городка раптово з банківської картки зникли гроші. Чоловік звернувся до місцевих правоохоронців, проте запевняв, що картки він ніде не губив, нікому не передавав та й пін-коду до них не розголошував.

“У ході розслідування працівники Городоцького райвідділу міліції з‘ясували, що злодійкою, яка заволоділа коштами чоловіка виявилася його сусідка. Жінка зайшла до будинку у той час, коли власник спав, і помітила на тумбочці поруч із ліжком дві банківські картки. Взявши їх обережно, щоб не розбудити господаря, вона швиденько побігла до банкомату і, увівши в якості пін-коду навмання дату народження того самого чоловіка, зняла 300 гривень. Потім повернулася до оселі і так само тихо поклала картки на місце”, – розповіли у прес-службі обласного управління міліції.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 185 – крадіжка. Жінці загрожує штраф до 1700 гривень, громадські роботи терміном до двохсот сорока годин, виправні роботи до двох років, арешт до шести місяців або ув\’язнення до трьох років.

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього