У Городоцькому районі голова села "подарував" друзям майже 100 тисяч гривень
Прокуратурою Городоцького району скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього сільського голови за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні.У Городоцькому районі голова села "подарував" друзям майже 100 тисяч гривень
Прокуратурою Городоцького району скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього сільського голови за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні.

Як встановило досудове розслідування, яке здійснював райвідділ міліції, сільський голова на прохання двох своїх друзів-односельців підробив довідки про те, що вони нібито доглядали за місцевими престарілими. Потім, на підставі сфальшованих документів сім\’ї цих осіб одержали з бюджету компенсацію по догляду за престарілими та соціальну допомогу як малозабезпечені.
Загальна сума незаконно нарахованих соцвиплат склала понад 94 тисячі гривень і буде стягнута із вказаних громадян в процесі притягнення їх до кримінальної відповідальності. Матеріали щодо них виділені в окреме кримінальне провадження за ознаками вчинення шахрайства та використання завідомо підробленого документа.

Під час розслідування сесія сільради звільнила обвинуваченого сільського голову із посади за його ж заявою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього