У господарському суді Хмельницької області запрацював телефон „гарячої лінії” 71-81-93 З метою підвищення прозорості та доступності до правосуддя, якісного поліпшення рівня судового захисту прав і свобод громадян та юридичних осіб, покращення роботи суду та на продовження системної роботи щодо інформаційної відкритості для громадськості, з 4 лютого 2014 року в господарському суді Хмельницької області запрацювала телефонна „гаряча лінія” за номером телефону (038) 71-81-93, за якою усі бажаючі можуть оперативно отримати необхідну інформацію, що стосується організації роботи суду, залишити свої повідомлення та зауваження, надати пропозиції з питань організаційного забезпечення суду.
З метою підвищення прозорості та доступності до правосуддя, якісного поліпшення рівня судового захисту прав і свобод громадян та юридичних осіб, покращення роботи суду та на продовження системної роботи щодо інформаційної відкритості для громадськості, з 4 лютого 2014 року в господарському суді Хмельницької області запрацювала телефонна „гаряча лінія” за номером телефону (038) 71-81-93, за якою усі бажаючі можуть оперативно отримати необхідну інформацію, що стосується організації роботи суду, залишити свої повідомлення та зауваження, надати пропозиції з питань організаційного забезпечення суду.

Крім того учасники судового процесу можуть оперативно отримати інформацію щодо розгляду судом справ та заяв за номером телефону (038)71-81-98. У господарському суді Хмельницької області також організовано проведення особистого прийому керівництвом суду громадян та представників юридичних осіб з питань організаційного забезпечення діяльності суду. Із графіком прийому можна ознайомитись на веб-сайті суду у розділі „розклад роботи суду, графіки прийому громадян”. Прес – секретар господарського суду Хмельницької області Кобріна О.В.

За матеріалами: www.moyagazeta.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього