На великий малюнок у пам’ять про героїв Майдану організатори фестивалю «Республіка», що відбудеться у Кам’янці-Подільському 5-7 вересня, зібрали вже 55% необхідних коштів

У графіті на тему Майдану є шансУ графіті на тему Майдану є шанс
На великий малюнок у пам’ять про героїв Майдану організатори фестивалю «Республіка», що відбудеться у Кам’янці-Подільському 5-7 вересня, зібрали вже 55% необхідних коштів.

«Запальний танок», так називається новий малюнок, створять на фасаді 5-типоверхового будинку. Це буде експозиція художників з арт-групи «DRUGYJ FRONT», які створювали свої картини під час подій на Майдані.

«Нам дуже важлива ваша підтримка в цьому проекті, завдяки нашим спільним зусиллям в спальному районі міста з’явиться ще один арт-об’єкт, а люди, які приїдуть на фестиваль «Республіка» з різних регіонів України та інших країн світу, зможуть переглянути, ознайомитись або пригадати революційні події, які відбувалися на Майдані», – пишуть організатори.

Зібрати гроші вони вирішили через платформу спільнокошт. До цієї справи можуть долучитися усі охочі. Ідею підтримали майже 50 благодійників. Аби проект втілили у життя, залишається менше 20-ти днів. Долучитися можна тут – http://biggggidea.com/project/687/
Кожен учасник отримає подяку від фестивалю «Республіка» (квитки, футболки, екскурсії, проживання у готелі).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього