У грудні майже дві тисячі приватних підприємців Хмельниччини стали власниками електронних ключів від податковоїПротягом перших трьох тижнів грудня до числа тих, хто обрав для себе електронне спілкування з органами Міндоходів, додалося 467 підприємств та 1292 приватних підприємців та громадян Хмельниччини.У грудні майже дві тисячі приватних підприємців Хмельниччини стали власниками електронних ключів від податковоїПротягом перших трьох тижнів грудня до числа тих, хто обрав для себе електронне спілкування з органами Міндоходів, додалося 467 підприємств та 1292 приватних підприємців та громадян Хмельниччини.
Відтак з початку року послугами акредитованого центру сертифікації ключів в області скористалися понад 7 тисяч юридичних та 18,3 тисячі фізичних осіб, загалом отримавши понад 30 тисяч посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису. Практично всі платники ПДВ краю вже перейшли до подання податкових звітів «електронкою» з використанням цифрового підпису. Про це повідомляють в управлінні ІТ та обліку платників Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.

Нагадаємо, що наразі в області діють три представництва центру безкоштовної сертифікації ключів – при податкових інспекціях у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Славуті. Отримати ж консультацію щодо подання податкової звітності в електронній формі можна у кожному із 20-ти центрів обслуговування платників податків, які діють в області. Також необхідну інформацію щодо цього можна знайти на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів.

Нагадаємо також, що з 1 листопада 2013 року для більшої зручності платників податків термін дії посиленого сертифікату подовжено з одного до двох років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього