Кухарі-націоналісти зварили справжній козацький куліш. Традиційно в день народження великого українського патріота свободівці приїздять до Гукова.
У Гукові свободівці відзначили день народження Романа Шухевича30 червня 2014 року хмельницькі свободівці поблизу села Гуків відзначили день народження Романа Шухевича. Саме тут, за однією з версій, похований генерал-хорунжий Української Повстанської Армії. Сюди ж з\’їхалися десятки націоналістів, аби вшанувати пам\’ять славного українського воїна.
У Гукові свободівці відзначили день народження Романа Шухевича

\”Місце поховання Романа Шухевича святе для кожного свободівця. Адже він – нескорений борець за вільну Українську державу, який є прикладом для наслідування націоналістів. У цьому святому місці ми надихаємося на подальшу боротьбу за Україну. Біля меморіяльного хреста на честь генерал-хорунжого панує неймовірна патріотична енергетика. Нині боротьба триває, тож ми повинні з тією енергією, яка була у генерала, боротися за українську державу\”, – наголосив свободівець Олександр Симчишин.

Розпочалася зустріч біля пам\’ятника Роману Шухевичу спільною молитвою за упокій душ генерала та всіх хоробрих воїнів, які полягли у боротьбі за нашу державу. Пізніше націоналісти співали повстанських пісень та декламували вірші, присвячені борцям за вільну Україну.

У Гукові свободівці відзначили день народження Романа Шухевича

\”Роман Шухевич – це велика людина. Він не теоретик, а практик, який не словом, а ділом боровся з ворогом української державности. Нині ми зобов\’язані боронити державу від окупанта так, як свого часу це робив Роман Шухевич із побратимами\”, – зазначив активіст ВО \”Свобода\” Віктор Бурлик.

Кухарі-націоналісти зварили справжній козацький куліш. Традиційно в день народження великого українського патріота свободівці приїздять до Гукова. Націоналісти кажуть, що готові гідно продовжувати справу героя української нації Романа Шухевича.
У Гукові свободівці відзначили день народження Романа Шухевича

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього