У хмельничан дізналися, за кого вони будуть голосувати
За два тижні до виборів Київською агенцією «Guildhall» було проведено соціологічне опитування хмельничан щодо їхніх політичних симпатій.За два тижні до виборів Київською агенцією «Guildhall» було проведено соціологічне опитування хмельничан щодо їхніх політичних симпатій. В ньому взяли участь близько 2000 мешканців міста віком від 25 до 60 років, з них 54 відсотків жінок, 46 відсотків чоловіків.

Для спрощення опитування респондентам ставилось лише два питання:

1. Яку політичну силу ви будете підтримувати при виборах кандидатів у міську раду?
2. Кого ви хочете бачити на посаді міського голови?

У хмельничан дізналися, за кого вони будуть голосувати

Лідером рейтингу серед партій є Блок Петра Порошенка «Солідарність», за цю політичну силу готові проголосувати 25,2% опитаних. Другу позицію посідає Об’єднання «Самопоміч» з результатом 17,7%. На третій позиції – «Батьківщина» (14,8%), дуже близько до неї розташувалася політична партія «Поруч», за яку готові віддати голоси 12,3% опитаних.
На сьогоднішній день крім названих партій прохідний бар’єр готові здолати політичні партії «Рідне місто» (7,8%), «За конкретні справи» (6,8%) та громадський рух «Народний контроль» (5,2%).

У хмельничан дізналися, за кого вони будуть голосувати

Отже, якби вибори міського голови відбулися сьогодні, найбільше голосів отримав би кандидат від партії БПП «Солідарність» Сергій Мандзій. За представника провладної партії готові віддати голоси 23,7% хмельничан. За нього, до речі, офіційно готовий віддати свій голос попередній міський голова Хмельницького Сергій Мельник, який зараз є депутатом Верховної Ради.

Недалеко від нього відстав і «ветеран хмельницького політикуму» Олег Лукашук. За кандидата від ВО «Батьківщина» готові проголосувати 17,3% опитаних. Вони, в основному, є представниками старшого покоління. Третє місце впевнено посідає Олександр Симчишин, представник ВО «Свобода», з результатом 11,5% голосів. І, нарешті, четверте місце з великим відривом дістається самовисуванцю, який має статус «виконуючий обов’язки міського голови», Костянтину Чернилевському. На посаді міського голови його хочуть бачити лише 9,8 відсотків опитаних.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього