У хмельничан з'явився шанс прославити своє місто
Україна – чудова країна творчих та привітних людей, з багатовіковою культурою, величною архітектурою та мальовничими містами, кожне з яких – унікальне і заворожує своєю красою та неповторністю.У хмельничан з'явився шанс прославити своє місто
Україна – чудова країна творчих та привітних людей, з багатовіковою культурою, величною архітектурою та мальовничими містами, кожне з яких – унікальне і заворожує своєю красою та неповторністю. Одним зі способів передати цю красу є фотографія, в якій можна закарбувати унікальні місця рідного міста.

Саме тому, UaModna вирішила організувати всеукраїнський фотоконкурс \”Моє місто у фотографіях\”, який дасть можливість кожному, незалежно від того, чи ти професійний фотограф, чи аматор, який захоплюється красою свого рідного міста, показати, що воно у тебе найпрекрасніше.

Конкурс триватиме з 21 квітня по 25 травня цього року на сайті UaModna. Реєстрація учасників та публікація конкурсних альбомів проходитиме з 21 квітня до 11 травня. З 11 до 25 травня відбудеться голосування, під час якого альбоми учасників матимуть змогу зібрати найбільше переглядів та вподобань, необхідних для перемоги. А 26 травня визначатимуть авторів найкращих робіт.

Щоби взяти участь у конкурсі, необхідно зробити наступні кроки:
зареєструватися як автор на веб-платформі
– завантажити не менше 5 фотографій свого рідного чи будь-якого іншого міста України в хорошій якості (можна з телефону, якщо фото не розмиті та якісні)
– назвати конкурсний альбом “Моє місто у фотографіях. (Назва міста)”
– у процесі публікування альбому обрати категорію “Конкурс” або додати тег #конкурс
– запросити друзів переглянути альбом на www.uamodna.com, поділитися ним на своїх сторінках у соціальних мережах та вподобати його на нашому сайті

Важливо! До конкурсу приймаються виключно авторські фотороботи. Якщо учасник опублікує чужі світлини, взяті з Інтернету, то організатори залишають за собою право не допустити такого автора до участі в конкурсі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього