У центрах надання адміністративних послуг з першого жовтня видаватимуть паспорти

У Хмельницьких ЦНАПах видаватимуть українські та закордонні паспортиУ Хмельницьких ЦНАПах видаватимуть українські та закордонні паспорти
У центрах надання адміністративних послуг з першого жовтня видаватимуть паспорти. І не лише. Офіси єдиного дозвільного вікна розширюють спектр діяльності. Так постановили у Кабміні. Сьогодні тонкощі новацій фахівці та посадовці обговорили у рамках семінару-тренінгу.
Центри надання адміністративних послуг активно розпочали відкривати в Україні кілька років тому. Такі заклади покликані поєднати під одним дахом роботу багатьох дозвільних структур.
На Хмельниччині ЦНАПи діють у районах та в обласному центрі. Останній, до слова, згідно з даними моніторингу визнано одним з кращих в Україні. У середньому ЦНАПи надають більше ста видів послуг. Однак і цього не достатньо вирішили в уряді. Тому ще у травні прийняли постанову, якою доєднали до інтегрованих офісів базове адміністративне обслуговування.
Також з часом частина функцій державної міграційної служби теж переїде до ЦНАПів.
З першого жовтня у центрах адмінпослуг планують видавати українські паспорти. А з першого січня – закордонні. Розширення спектру послуг потребує змін у законодавчій базі, покращення технічного забезпечення, а подекуди і людських ресурсів. Тому новації втілюватимуть у життя поетапно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього