У хмельницьких тролейбусах з\’явиться безплатний Wi-Fi

У хмельницьких тролейбусах з'явиться безплатний Wi-Fi
Привабити та збільшити потенційних покупців квитків на проїзд у місцевих тролейбусах – завдання першочергове. Як варіант – зробити безкоштовний та бездротовий інтернет. Таку інновацію придумали у місцевому Електротрансі.У хмельницьких тролейбусах з'явиться безплатний Wi-Fi
Привабити та збільшити потенційних покупців квитків на проїзд у місцевих тролейбусах – завдання першочергове. Як варіант – зробити безкоштовний та бездротовий інтернет. Таку інновацію придумали у місцевому Електротрансі.

Інновації, за допомогою яких пасажири зможуть безкоштовно користуватись всесвітньою павутиною, зі слів директора Хмельницькелектротрансу Віктора Паламарчука, допоможуть збільшити пасажиропотік. Особливо молодь, а точніше пасажирів, які не користуються пільговим проїздом.

Загалом бездротовий інтернет буде у чотирьох тролейбусах, двох «Богданах» та ще двох нових транспортних засобах, які є гордістю підприємства. Ці дві машини ще не виходили на вулиці міста. Їх тільки готують та навчають водіїв користуватися Львівським дивом техніки. А навчатися насправді є чому. Більшість процесів у них автоматизовані, що набагато спрощує як роботу водієві, так і поліпшують поїздку пасажирів. Ще одна особливість машини – висувний пандус, з його допомогою люди з особливими потребами зможуть з легкістю пересуватися містом.

Кожного дня рогаті перевозять містом більше 20 тисяч людей. З впровадженням тролейбусного гаджету їх стане ще більше. Користування wi-fi для пасажирів буде безкоштовним. Платити за установку та щомісячне користування буде підприємство.

Ставлення людей, які звикли стояти чи, якщо пощастить – сидіти в тролейбусах, різняться. Молодь це схвалює. Кажуть: нудне очікування своєї зупинки стане приємнішим. Натомість старші люди стримано ставляться до новинки.

Залишити відповідь