У Хмельницькому провели перший чемпіонат з нігтьової естетики
В обласному центрі стартував перший Відкритий міжнародний чемпіонат з нігтьової естетики WESTNAILSУ Хмельницькому провели перший чемпіонат з нігтьової естетики
В обласному центрі стартував перший Відкритий міжнародний чемпіонат з нігтьової естетики WESTNAILS, повідомляють на сайті міської ради.
Мета заходу – популяризація професії майстра нігтьового сервісу і підвищення авторитету цієї індустрії. Участь у чемпіонаті дає можливість майстрам обмінюватися досвідом, поглядами на красу та моду та знайомитися із новими технологіями.
У Хмельницькому чемпіонат відбувається за сприяння управління торгівлі міської ради.

Заступник начальника управління торгівлі Хмельницької міської ради Наталія Коваль підкреслила, що такі конкурси дуже важливі для молодих фахівців, адже це прекрасна можливість показати свої вміння та навички, навчитись новому та стати справжнім професіоналом своєї справи.
У міжнародному фестивалі краси взяло участь більше ніж 7 десятків майстрів із України, Білорусі, Росії, Молдови та Іспанії.
Оцінюватиме роботу майстрів висококваліфіковане журі, до якого увійшли фахівці індустрії зі всього світу.
Відбуватиметься Відкритий міжнародний чемпіонат з нігтьової естетики WESTNAILS протягом 2-х днів. За підсумками першого дня переможців визначать у 5 різних категоріях. Завтра кращих з кращих оберуть іще у трьох номінаціях.
Паралельно зі змаганнями відбуватимуться і майстер-класи від фахівців зі світовим ім’ям.

У Хмельницькому провели перший чемпіонат з нігтьової естетикиУ Хмельницькому провели перший чемпіонат з нігтьової естетики

Завтра, 17 жовтня, о 15.30 відбудеться фінал чемпіонату та нагородження переможців. Кращі фахівці нігтьової естетики отримають грошові винагороди та подарунки від організаторів та генерального спонсору змагання.
Організатори сподіваються, що Відкритий міжнародний чемпіонат з нігтьової естетики WESTNAILS у Хмельницькому стане традиційним. І вже наступного року кращі представники цієї індустрії зі всього світу знову завітають у наше місто аби позмагатися у мистецтві прикрашання нігтів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього