У Хмельницькому за крісло секретаря змагатимуться чотири кандидати
Симчишин переконаний, що секретарем має стати людина, яка \” не чекатиме \” чергових виборів, а \”пахатиме\”.У Хмельницькому за крісло секретаря змагатимуться чотири кандидати
Симчишин переконаний, що секретарем має стати людина, яка \” не чекатиме \” чергових виборів, а \”пахатиме\”.

Першочергово секретарем Хмельницької міської ради має стати той, хто усвідомлює, що таке командність, хто \”вміє і має бажання працювати\”, – на цьому під час підходу до преси заявив чинний Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Він зазначив, що остаточно кандидатура на цю посаду буде визначена до другого пленарного засідання, яке відбудеться за тиждень.

Чи стане ним представник ВО \”Свобода\” Олександр Симчишин не підтвердив. Лише зазначив, що наразі він обирає із чотирьох кандидатур, які представляють різні політсили.

Відповідно до регламенту Хмельницької міської ради депутатський корпус може очолити лише депутат, що обраний з-поміж міських обранців, який працюватиме на постійній основі і не суміщатиме цю роботу з іншими. Пропозицію, щодо кандидатури секретаря міської ради, вносить міський голова, або не менше ніж половина депутатів від загального складу ради.

Нагадаємо, що до Хмельницької міської ради пройшли представники семи політичних сил.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього