У хмельницького таксиста здали нерви і він спеціально наїхав на людинуТаксист служби \”1562\” збив робітника обласної лікарні, бо той не дав дороги.
-Водій спочатку сварився з робітником, а потім сів у машину, наїхав на нього аж той відлетів вбік, і поїхав собі, – говорить журналіст Валентина Марцонь, яка стала свідком інциденту.У хмельницького таксиста здали нерви і він спеціально наїхав на людинуТаксист служби \”1562\” збив робітника обласної лікарні, бо той не дав дороги.
-Водій спочатку сварився з робітником, а потім сів у машину, наїхав на нього аж той відлетів вбік, і поїхав собі, – говорить журналіст Валентина Марцонь, яка стала свідком інциденту.
Інцидент стався близько 10:40, сьогодні, 25 грудня, на території обласної лікарні. Біля третього корпусу лікарні робітники обрізали гілки дерев. Зрізане скидали поруч з дорогою.

– Я так само їхала у таксі, і нас попросили трохи почекати, поки гілки приберуть, щоб ми могли проїхати, – говорить журналіст. – Як їхали назад, то теж зупинилися. А назустріч намагалося проїхати таксі з шашкою 1562, темно-синій «Пасат». Як потім розповіли робітники, водій їхав до третього корпусу. Водій сварився, вимагав дати йому дорогу, чекати не хотів. Потім стрибнув у машину, підбив чоловіка, з яким сварився, той аж відлетів вбік, впав. Я просто шокована. І водій собі спокійно розвернувся і поїхав. Я вийшла з таксі, підбігла до того чоловіка, він лежав на землі, стогнав. Подивилася – шкіра на нозі зчесана, кров йде. Ну він добряче його відкинув, звук гучний був. Викликала швидку, міліцію. Лікарі його забрали. Номера, на жаль, ніхто не запам’ятав.

У службі \”1562\” журналістам повідомили, що у цей час не було викликів до лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього