У Хмельницькому вчергове спробують обрати заступників  голови облради
Напередодні голова Хмельницької облради Михайло Загородний представив депутатським комісіям претендентів на крісла своїх застуників.У Хмельницькому вчергове спробують обрати заступників  голови облради
Напередодні голова Хмельницької облради Михайло Загородний представив депутатським комісіям претендентів на крісла своїх застуників. Це керівник фракції “За конкретні справи” Неоніла Андрійчук – у якості першого заступника та голова фракції ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

– Визначались за принципом: від більшої фракції – до меншої, – прокоментував пропозицію голова облради.

Не у всіх фракціях підтримують таке рішення. Для більшості воно стало несподіваним, оскільки з керівниками фракцій попередньо не обговорювалось.

Голова ради Майдану Алім Міщук зауважив: свободівці, які входять до його організації, запевнили, що знову проігнорують голосування з цього питання, оскільки зазначений головою підхід до визначення заступників вважають неправильним. Не розділяють нових кадрових пропозицій і у фракції аграріїв.

Чи стане результативною четверта спроба обрання заступників стане відомо уже за декілька годин. Сесія розпочинається о 12.00

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього