У Хмельницькому 23-й випуск відзначила Національна академія Державної прикордонної служби
До когорти прикордонників додалося близько 300 офіцерів-прикордонників – у національній академії державної прикордонній академії відбувся випуск.У Хмельницькому 23-й випуск відзначила Національна академія Державної прикордонної служби
До когорти прикордонників додалося близько 300 офіцерів-прикордонників – у національній академії державної прикордонній академії відбувся випуск.
Прощання із курсантським життям, через ситуацію в країні, відбулося, вже вдруге, на території національної академії. Цей захід вперше відбувся достроково. Але все ж не обійшлося без традицій, а це і підкидання монет, прощання із стягом академії та передачі ключа знань третьокурсникам.
Аби привітати прикордонників до академії з’їхалися батьки, посадовці та громадські діячі Хмельниччини. Були і народні депутати – Сергій Мельник та Сергій Лабазюк.
«Прикордонник завжди був та залишається прикладом патріотизму справжнього українського військового. Саме ви стоїте на сторожі цілісності та непорушності українського кордону. Це ви довели і у 2014 – му.
Коли нога ворога ступила на нашу землю, ви з гідністю виконували поставлені перед вами завдання ризикуючи власним життям та здоров’я. У свої молоді роки вже побували у кривавих руках війни, котра простягла їх на сході та півдні України. Але ви не відступилися від присяги і продовжили служити Українському народові, як би важко не було.» – зазначив Сергій Лабазюк.
На випуск завітав і перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк. У своїй промові заступник зазначив, що національна академія була та залишається потужною кузнею кадрів офіцерів, яка формує сучасне і майбутнє обличчя військового відомства.
В.о. голови обласної адміністрації та голова обласної ради, котрі також були на святкуванні також привітали усіх присутніх. Від обласної влади грамотами та цінними подарунками відзначили ряд службовців.
Усі випускники вже незабаром приступлять до захисту українського кордону. Саме тому напередодні випуску народний депутат України Сергій Лабазюк усім випускникам вручив комплекти термобілизни. Загальною вартістю понад 40 тис. грн.

У Хмельницькому 23-й випуск відзначила Національна академія Державної прикордонної служби
У Хмельницькому 23-й випуск відзначила Національна академія Державної прикордонної служби

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього