Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» завдяки фінансовій і матеріальній допомозі ТОВ «Корвет» (мережа магазинів «Офіс-центр») уже кілька років поспіль організовує акцію \”Шкільний портфелик\”, чим допомагає значній кількості дітей шкільного віку, що мешкають на території нашої області

У Хмельницькому 30 серпня відбудеться благодійна акція "Шкільний портфелик"У Хмельницькому 30 серпня відбудеться благодійна акція "Шкільний портфелик"

Традиційно напередодні початку навчального року в Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас» за підтримки Офіс-центру відбувається благодійна акція \”Шкільний портфелик\”. Метою акції є збір коштів для надання допомоги дітям із малозабезпечених сімей, дітям із багатодітних і кризових сімей, сиротам і напівсиротам задля підготовки до навчального року. Офіс-центр організувавши акцію (принеси свій старий портфелик – отримай 25% знижки на новий).
Результатом акції є адресна допомога у вигляді укомплектованого шкільного портфелика. Благодійний Фонд Карітас та Офіс-центр дбають про те, аби в дітей був і сам портфелик, і канцтовари та інше шкільне приладдя.
Найважливішим завданням акції «Шкільний портфелик» є не лише матеріальна допомога потребуючим дітям, а донесення вістки про те, що оточуючі люди дбають і опікуються ними, завжди є напоготові допомогти їм в життєво важливих справах.
Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» завдяки фінансовій і матеріальній допомозі ТОВ «Корвет» (мережа магазинів «Офіс-центр») уже кілька років поспіль організовує акцію \”Шкільний портфелик\”, чим допомагає значній кількості дітей шкільного віку, що мешкають на території нашої області.
Цьогоріч акція відбудеться 30 серпня об 11.30 за адресою: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 10/3.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту