У Хмельницькому 42-річна зловмисниця разом із 3-річною дитиною знімала з дітей золоті прикраси
42-річна «гастролерка» з Черкащини входила в довіру до дітей і знімала з них золоті прикраси.У Хмельницькому 42-річна зловмисниця разом із 3-річною дитиною знімала з дітей золоті прикраси
42-річна «гастролерка» з Черкащини входила в довіру до дітей і знімала з них золоті прикраси.

Жертвами зловмисниці ставали виключно дівчатка 5-6 років, з яких жінка знімала золоті сережки. Разом зі своєю 3-річною дочкою вона ходила по дитячих майданчиках, підкликала дітей до себе і пропонувала зробити їм гарну зачіску, щоб волосся не заважало гратися. Під час розчісування зловмисниця непомітно та безболісно знімала з вух сережки так, що діти виявляли їх відсутність вже вдома. Зрозуміло, що злодійку вже ніхто не міг знайти — двічі на одне й те саме місце вона не приходила.

Як з’ясувалось, жінка разом із дитиною та чоловіком не так давно приїхали до Хмельницького. Перед цим вони «гастролювали» у Тернополі. Поселилась родина в одному із місцевих готелів. Там крадійку і затримали правоохоронці.

Жінка раніше судима за вчинення майнових злочинів та злочинів, пов’язаних із наркотиками. Наразі вона перебуває у слідчому ізоляторі. Максимальне покарання, яке їй загрожує згідно ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України — до 3 років позбавлення волі. Наразі слідство з’ясовує, до скількох крадіжок причетна підозрювана.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього