У Хмельницькому 48 дітей знайшли нові родини
Минулого року у Хмельницькому було усиновлено 48 дітей. З них усього 13 поїхали у нові родини за кордон. Як кажуть у службі у справах дітей Хмельницької міської ради, останнім часом спостерігається тенденція до усиновлення дітей українськими громадянами.У Хмельницькому 48 дітей знайшли нові родини
Минулого року у Хмельницькому було усиновлено 48 дітей. З них усього 13 поїхали у нові родини за кордон. Як кажуть у службі у справах дітей Хмельницької міської ради, останнім часом спостерігається тенденція до усиновлення дітей українськими громадянами.

Зараз на обліку у хмельницькій службі у справах дітей перебувають 45 дітей, які мають юридичні підстави для усиновлення. «Але знайти для цих дітей родину досить важко, – кажуть там. – Адже 35 з них старші 10 років, а 9 мають інвалідність або суттєві вади розвитку. Крім того, серед цих діток багато таких, які мають братиків чи сестричок, розірвання родинних стосунків з якими законодавство дозволяє лише у виключних випадках. А більшість усиновлювачів бажають узяти в сім’ю лише одну дитину, та й ту маленьку – віком до трьох, рідше п’яти років».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього