У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій
Сьогодні в урочистій атмосфері відбулось вручення 53-х посвідчень бійцям міліцейських спецпідрозділів та Державтоінспекції області.У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій
Сьогодні в урочистій атмосфері відбулось вручення 53-х посвідчень бійцям міліцейських спецпідрозділів та Державтоінспекції області.
У залі для засідань УМВС України в Хмельницькій області відбулось урочисте вручення посвідчень учасника бойових дій 53-м міліціонерам, учасникам АТО.
Привітати хлопців прийшли колеги, громадські активісти, волонтери, ветерани органів внутрішніх справ.
Посвідчення учасника бойових дій отримали 26 бійців спецроти «Богдан», 18 бійців спеціальної роти міліції (колишній «Беркут») та 9 інспекторів ДАІ.
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин наголосив, що пишається кожним з бійців, висловив вдячність командирам зведених загонів, які забезпечили виконання професійних обов’язків у зоні АТО на найвищому рівні та вберегли особовий склад від втрат.

У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій

— Саме ви будете обличчям нової української поліції, — звертаючись до бійців, підсумував Микола Олександрович.
Чимало теплих слів почули хлопці і від волонтерів, які з початку АТО і морально, і матеріально підтримують хмельницьких правоохоронців.
Приємною несподіванкою для бійців став виступ хмельницького барда Ігоря Білого, який неодноразово грав для хлопців на передовій. Щемливі слова пісень викликали сльози на очах навіть у найсуворіших чоловіків.
Після закінчення урочистостей усі присутні вшанували пам’ять загиблих колег, схиливши голови перед пам’ятником загиблим міліціонерам.

У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій У Хмельницькому 53-м міліціонерам вручили посвідчення учасника бойових дій

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього