У Хмельницькому аграрії підтримали красу сімейних цінностей
25 травня у місті вперше відбувся конкурс «Наречена року – 2015».У Хмельницькому аграрії підтримали красу сімейних цінностей
25 травня у місті вперше відбувся конкурс «Наречена року – 2015».
Його учасниці ще торік були нареченими, а цього року виборювали звання уже в статусі заміжніх панянок за підтримки своїх чоловіків. Жодній з 9 конкурсанток вроди не займати, втім, у цьому дійстві не зовнішність була визначальною.

– Ми зробили акцент на наречену, як представницю цікавої сім’ї, яка має свої традиції і долучається до розвитку Хмельниччини, а не просто красиву жінку, ділиться організатор конкурсу, відома скрипалька Майя Онищук. – На конкурсі представлені сім’ї спортсменів, митців, поліцейських, прикордонників, байкерів.

Кожна із молодих дружин вишукано і граційно продемонструвала свої таланти , а взаємні освідчення пар були зворушливими до сліз навіть для членів журі. До речі, головував у ньому керівник обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук:

– Як голова багаточисельного журі, вважаю, ми були максимально об’єктивними. Наш вибір співпав із вибором глядацької аудиторії. «Нареченою року» стала прекрасна поліціянтка Ілона Табенська. Втім, рішення давались нелегко, бо кожна з учасниць вражала чимось унікальним. Однозначно, це не просто красуні, це – красуні нового формату. Краса зі змістом – це та сила, як здатна і гори звернути і розбудувати місто чи село, і примножити славу країни.

– Наша організація,- додає аграрій, – без вагань підтримала задум однопартійки Майї Онищук провести не банальний конкурс краси, а дійство, яке продемонструє всю красу і цінність подружнього життя. Ми, аграрії, упевнені, що чим більше буде міцних і надійних сімей, тим більше у них народжуватиметься гарних і здорових дітей, тим міцнішою і надійнішою буде наша держава.

У Хмельницькому аграрії підтримали красу сімейних цінностей
У Хмельницькому аграрії підтримали красу сімейних цінностей
У Хмельницькому аграрії підтримали красу сімейних цінностей

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення