У Хмельницькому агресивні молодики провокували студентів
Нещодавно увечері надійшов тривожний сигнал з гуртожитку одного навчального закладу міста.У Хмельницькому агресивні молодики провокували студентів
Нещодавно увечері надійшов тривожний сигнал з гуртожитку одного навчального закладу міста. На місце спрацювання миттєво приїхав наряд групи затримання поліції охорони та затримав агресивного чоловіка.

Близько восьмої години вечора оператор пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Хмельницькій області отримала сигнал „Тривога” з мікрорайону Гречани. Повідомлення надійшло з одного із гуртожитків закладу освіти.

Коли поліцейські охорони прибули на виклик, до них звернулися студенти навчального закладу та вказали на двох невідомих. Зі їх слів стало зрозуміло, що вказані особи з невідомих причин почали чіплятися до них та агресивно себе поводити.

Охоронник гуртожитку підтвердив слова студентів. Також чоловік розповів, що як тільки він заступив на чергування, то з вулиці почув крики. Спочатку він намагався самостійно вгамувати агресивних чоловіків, які чіплялися до студентів, але агресори ще більше почали кричати, шарпати за одяг та провокувати на конфлікт. Тому чоловік натиснув тривожну кнопку поліції охорони.

Поліцейські охорони миттєво затримали одного із хуліганів. Ним виявився 26-річний хмельничанин. Забіяку спочатку було доставлено в медичний заклад для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а потім до відділку поліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього