У Хмельницькому активно борються проти дитячої безоглядності та безпритульності
У ході Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», який відбувався протягом вересня-жовтня представники служби у справах дітей, управління освіти, сектору кримінальної міліції у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели 24 рейди у загальноосвітніх закладах.У Хмельницькому активно борються проти дитячої безоглядності та безпритульності
У ході Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», який відбувався протягом вересня-жовтня представники служби у справах дітей, управління освіти, сектору кримінальної міліції у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели 24 рейди у загальноосвітніх закладах. Їх метою було запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які з початком навчального року не приступили до занять у навчальні заклади; відвідали комп’ютерні клуби, парки відпочинку, вокзали, ринки, повідомляють на сайті міської ради.
Протягом цього періоду перевірено стан виховної роботи у 40 загальноосвітніх навчальних закладах міста. Здійснювався контроль за відвідуванням уроків учнями шкіл, вивчалась система роботи педагогічних колективів з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку як такі, що схильні до правопорушень і часто без поважних причин пропускають заняття, та їхніми батьками.
Одним з основних напрямів роботи служби є здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
На обліку в службі у справах дітей перебуває 51 дитина цієї категорії (з них: ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків – 43 особи, які зазнали фізичного, психологічного насильства – 8 осіб).
Протягом вересня-жовтня 2015 року під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» служба розглянула 4 подання із навчальних закладів міста та управління освіти стосовно 9 дітей, які не приступили до навчання або без поважних причин пропускали навчальні заняття, підготувала матеріали до правоохоронних органів щодо встановлення місцезнаходження дітей та повернення до навчання.
Спільно з навчальними закладами Хмельницького, управлінням освіти, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором кримінальної міліції у справах дітей міста повернуто до навчання 8 дітей.
Служба протягом вересня–жовтня 2015 року ініціювала питання перед правоохоронними органами щодо притягнення до відповідальності 14 батьків за ухилення від виконання батьківських обов’язків та порушення прав та інтересів дітей.
Також спільно із сектором кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу міліції протягом вересня-жовтня 2015 року проведено 3 рейди у інтернет- та комп’ютерних клубах щодо перебування неповнолітніх під час навчального процесу в цих закладах. Було виявлено 6 учнів із навчальних закладів Хмельницького, які грали у комп’ютерні ігри під час навчального процесу. З учнями проведено профілактичні бесіди та повідомлено навчальні заклади для проведення відповідної рободи із батьками та дітьми.
У ході проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку у навчальних закладах. Дітям роз’яснено вимоги законодавства щодо попередження злочинів і правопорушень та відвідування навчання в школі, дотримання правил поведінки у навчальному закладі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього