У Хмельницькому активісти затримали чоловіка у футболці з комуністичною символікою
Інцидент відбувся вихідними на вулиці Проскурівській обласного центру.У Хмельницькому активісти затримали чоловіка у футболці з комуністичною символікою
«Коси і забивай!» Чоловіка, одягненого у футболку з таким написом та із зображенням серпа й молота, затримали активісти Хмельницький осередку Всеукраїнського об’єднання «Сокіл». Інцидент відбувся вихідними на вулиці Проскурівській обласного центру. На думку активістів, носіння одягу із серпом та молотом підпадає під статтю Кримінального кодексу. А саме «виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів». Представники «Соколу» викликали поліцію, яка на їхній заклик вилучила горе-футболку із серпом та молотом для проведення експертизи. Подія викликала жваве обговорення у соцмережах. Думки розділилися. Зокрема пишуть «Правильно. Якщо наша “нова поліція «не може нічого толкового зробити, то надія на таких хлопців, які керуються виключно ентузіазмом та розумінням справи». І разом з тим: «Коси і забивай – це ж стьоб такий! Краще б ловили тих, які все місто графіті із рекламою наркотиків розмалювали».
Як прокоментували у Хмельницькому відділі поліції, із чоловіком у футболці провели профілактичну бесіду. За словами правоохоронців, він вибачився та запевнив: такі речі більш не носитиме.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього