У Хмельницькому Антимонопольний комітет знайшов порушення в діях міської ради
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало антиконкурентними дії виконавчого комітету Хмельницької міської ради.У Хмельницькому Антимонопольний комітет знайшов порушення в діях міської ради
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало антиконкурентними дії виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

За результатами розгляду скарги громадської організації «Автомайдан – Хмельниччина» Відділення встановило, що на території міста Хмельницького без проведення конкурсу здійснюються перевезення за маршрутом No30а «Примакова –Щедріна». Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» забезпечує пасажирські перевезення на автобусному маршруті No30 «Озерна – Щедріна». Посилаючись на нерентабельність цього маршруту, КП «Електротранс» звернулося до виконавчого комітету з проханням ввести додатковий маршрут No30а, який був коротший і дублював частину маршруту No30.
Затвердження виконавчим комітетом автобусного маршруту No30а без проведення конкурсу поставило Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» у привілейоване становище стосовно конкурентів та могло призвести до недопущення конкуренції на ринку перевезень пасажирів транспортом загального користування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього