Понівечене тіло дитини та психологічна травма – це наслідки нападу зграї безпритульних тварин на семирічну жительку мікрорайону Дубово
У Хмельницькому атакують собаки - жертвою бездомних тварин стала 7-літня дівчинкаУ Хмельницькому атакують собаки - жертвою бездомних тварин стала 7-літня дівчинка
Понівечене тіло дитини та психологічна травма – це наслідки нападу зграї безпритульних тварин на семирічну жительку мікрорайону Дубово.
Зараз Настя у важкому стані знаходиться в лікарні, а батьки інших дітей бояться відпускати їх на вулицю. Собаки біля будинку бродять постійно, а віднедавна тут з’явилосяще й потомство.
Того вечора Настя як завжди поверталася від друзів додому. До її будинку залишались лічені метри, проте оскаженілі собаки накинулись на дитину миттєво.
Рятівник Насті знаходився якраз неподалік. Ще одна хвилина – і могло статися найстрашніше. На дитину накинулося одразу декілька собак.
Жителі будинку стверджують, бродячих собак тут близько десятка. А віднедавна безпритульні тварини ще й потомство обзавелися. Через материнський інстинкт самиці стають ще агресивніші.
Як стверджують жителі будинків по вулиці Купріна – це не єдиний випадок нападу собак на людей. Постраждалими цього літа двічі ставали діти.
Люди вже неодноразово телефонували на підприємства «Спецкомунтранс». Виловити собак комунальникам заважають волонтери та захисники тварин. А ще брак вільного місця у вольєрах. Тож обіцяють максимум стерилізацію, хоче це проблеми не вирішує.
Тим часом в житлово-експлуатаційній конторі про проблему Дубово з бездомними тваринами не чули.
Тим часом маленька пацієнтка дитячої лікарні стала на довгу стежку одужання. Попереду важкий період реабілітації. Окрім того, в Насті психологічна травма.
Лікарі кажуть, дитина перенесла півторагодинну операцію, загрози життю немає. Проте на тілі Насті залишаться значні шрами.
Як каже Сергій Гузенко, щороку до лікарні з укусами тварин потрапляє близько трьохста пацієнтів. Небезпечність таких ран полягає в тому, що в частині випадків лікарі фіксують зараження сказом, проте вакцина імуноглобуліну надходить в медзаклади нерегулярно.
Поки наша знімальна група перебувала в лікарні, родичі дівчинки повідомили нам – щенят та двох бродячих собак комунальники таки забрали. Після нещастя з дитиною в «Спецкомунтрансі» вжили хоча б таких заходів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому продовжать прикрашати стіни будинків муралами

У Хмельницькому продовжать реалізацію програми «Мальоване місто». Хоча