У Хмельницькому байкери закрили мотосезон
10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015 грандіозним мотопарад і шалений вечіркою в місцевому нічному клубі, на якому, вже традиційно, мотосалон ПРЕСТИЖ МОТО виступив генеральним спонсором. Сезон був яскравий: багато нових облич, знайомств, кілометрів під колесами. До речі, погода зробила нам всім подарунок і дозволила організувати справжнє свято!У Хмельницькому байкери закрили мотосезон
10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015 грандіозним мотопарад і шалений вечіркою в місцевому нічному клубі, на якому, вже традиційно, мотосалон ПРЕСТИЖ МОТО виступив генеральним спонсором. Сезон був яскравий: багато нових облич, знайомств, кілометрів під колесами. До речі, погода зробила нам всім подарунок і дозволила організувати справжнє свято!

Старт заходу проходив на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, де можна було у всій красі побачити потужних і сильних \”залізних коней\” і звичайно ж провести фотосесію з ними. Унікальне шоу для гостей влаштували велеколепно 12-річний стандрайдер Гордій і квадроціклісти Вадим. Закривали захід модним показом в стилі «Urban\”. Мало кому вдавалося відводити взгяд від довгоногих красунь школи моделей Fashion.Me з яскраво-червоними губами!
По завершенню колона, що складається з понад 150 мотоциклів, проїхала вулицями нашого міста привертаючи увагу зустрічних і перехожих!

Мотосезон 2015 закритий, але це означає лише те, що тепер ми чекаємо відкриття мотосезону 2016 з \”Wild Tribe MC\”, \”Hot Heads MFC\” і їх \”залізними друзями\”!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього