У Хмельницькому бездомні пси покусали жінку
Хмельничанка, як завжди, після роботи йшла додому і не встигла оком змигнути, як на неї налетіла розлючена зграя.У Хмельницькому бездомні пси покусали жінку
Хмельничанка, як завжди, після роботи йшла додому і не встигла оком змигнути, як на неї налетіла розлючена зграя. Пси кинули панянку додолу та почали шматувати її ноги. До слова, собак жінка добре знає, адже живуть тварини на будівництві поблизу її роботи.

Крики та навіжений гавкіт почули охоронці, оперативно відігнали псів від сердешної та викликали швидку. Чому собаки накинулися на жінку – не зрозуміло. Можливо, не впізнали її. Проте відповідальність за собак підприємство на себе брати не збирається – вони міські, а тут їх просто підгодовують. Також один з охоронців запевняє: це перший такий випадок за період його роботи.

Втім, інший чоловік, який працює разом із потерпілою, – зізнається: це не собаки, а скажені вовки. Постійно гавкають, кидаються на працівників і не дають проїзду автомобілям.

Чотирилапих безхатьків ніхто не пильнує, і те, чим вони займаються після стерилізації, нікого не цікавить, зокрема, міських владців. Між іншим, \”Спецкомунтранс\”, який відповідає за собак міста, від місії наглядача відхрещується, позаяк, його компетенція – зловити, стерилізувати і знову випустити на волю.

Детальніше – дивіться у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього