У Хмельницькому більше не читатимуть у парку
З метою заохочення дітей до читання у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка вже третій рік поспіль діє літній проект “ Читання в парку ”. В рамках проекту бібліотекарі виходять у сквери та парки нашого міста, популяризуючи книгу та заохочуючи дітей та батьків до читання.У Хмельницькому більше не читатимуть у парку
З метою заохочення дітей до читання у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка вже третій рік поспіль діє літній проект “ Читання в парку ”. В рамках проекту бібліотекарі виходять у сквери та парки нашого міста, популяризуючи книгу та заохочуючи дітей та батьків до читання.

Щосереди, протягом літа відвідувачі скверу імені Т.Шевченка знайомляться з цікавими, сучасними книгами та періодичними виданнями, представленими на виставці “Країна Читалія на планеті Літо”.

Бібліотекарі проводять з дітьми веселі літературні конкурси та вікторини, а ще запрошують взяти участь у майстер-класах. Юні відвідувачі скверу навчалися плести патріотичні браслети зі стрічок та резинок, опановували техніку орігамі, виготовляли саморобки з паперу.

Маленькі фантазери вправно розмальовували гіпсові фігурки з зображеннями казкових героїв. Батьки також знайшли літературу на свій смак. Вони гортали модні журнали, зачитувалися книгами по вихованню дітей.

26 серпня відбулася остання у цьому році літня зустріч у парку.

Книги не прощаються з друзями, а говорять: “До побачення! До нових зустрічей наступного літа!”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього