\”Керівник МВС підписав наказ про виконання заборони на трансляцію 14 каналів\”, – повідомив у Фейсбук радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

У Хмельницькому більше не транслюватимуть 14 російських каналів
У Хмельницькому більше не транслюватимуть 14 російських каналів

\”Керівник МВС підписав наказ про виконання заборони на трансляцію 14 каналів\”, – повідомив у Фейсбук радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

В рамках цього наказу, територіальні підрозділи МВС аж до дільничних інспекторів повинні будуть сприяти Національній раді з ТБ і радіомовлення у виявленні кабельних операторів, які не виконують рішення щодо припинення трансляції на території України 14 заборонених в установленому Законом порядку російських телеканалів.
Ті кабельні оператори, які в порушення рішення суду та Нацради будуть викриті в трансляції заборонених російських телеканалів – будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України.
Також територіальні підрозділи МВС будуть моніторити трансляцію заборонених російських телеканалів у внутрішніх кабельних мережах у громадських будівлях усіх форм власності – школах, лікарнях, готелях, будинках відпочинку з вимогою відключити мовлення таких російських каналів, як незаконне.
МВС нагадує, що перше, що зробила Російська Федерація в ході злочинної анексії Криму, це було відключення українських телеканалів і включення російських. Також на території Російської Федерації в кабельній мережі не транслюється жоден український телеканал.
– Україна як незалежна суверенна держава може і повинна захищати свій інформаційний простір від інформаційної агресії з боку РФ, яка цілеспрямовано розпалює ненависть і ворожнечу між українськими громадянами. Результат цього – терористична війна на Донбасі, розв\’язана за прямої участі заборонених нині російських телеканалів, – наголосив радник Міністра.
МВС закликає директорів державних та комунальних установ, а також власників готелів, санаторіїв і будинків відпочинку в добровільному порядку, не чекаючи візиту працівників правоохоронних органів, відключити мовлення в своїх внутрішніх мережах заборонених в установленому законом порядку російських телеканалів.
Російські телевізійні канали, які заборонені для ретрансляції на території України відповідно до Рішень Національної ради з питань телебачення та радіомовлення № 292 та 297 від 17.07.2014 року та ухвала Окружного адміністративного суду м. Києва:
1. Перший канал. Всесвітня мережа
2. РТР-Планета
3. Росія 24
4. НТВ-Мир
5. ТVCI (ТВ Центр)
6. Росія 1
7. НТВ
8. ТНТ
9. Петербург 5
10. Зірка
11. РЕН-ТВ
12. Life News
13. Russia Today
14. РБК-ТВ

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту