У Хмельницькому більше сотні представників бізнесу підключилися до діалогу щодо удосконалення податкової та митної політикиГоловним підсумком особистої зустрічі керівників Головного управління та митниці Міндоходів з бізнесом та громадськими активістами Хмельниччини став колективний пошук і вироблення пропозицій щодо системного вирішення економічних проблем, поліпшення умов розвитку підприємницького середовища та активізації зовнішньої торгівлі.Головним підсумком особистої зустрічі керівників Головного управління та митниці Міндоходів з бізнесом та громадськими активістами Хмельниччини став колективний пошук і вироблення пропозицій щодо системного вирішення економічних проблем, поліпшення умов розвитку підприємницького середовища та активізації зовнішньої торгівлі.

Ще однією характерною особливістю актуального діалогу стало не лише відкрите і конструктивне обговорення проблемних питань, які виникають у суб’єктів господарювання під час справляння податків, зборів, митних платежів, але й відстоювання своєї позиції на засадах економічного патріотизму, що вкотре засвідчило громадянську зрілість і сумління бізнес-еліти нашого краю.

«Ми вдячні усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори. Це принципово важливо з точки зору забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу», – зазначив у ходів зустрічі начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

На думку керівника регіонального представництва Міністерства, стабільне надходження платежів до державного бюджету, а також до місцевих бюджетів на є не менш важливим завданням Міндоходів. У поточній ситуації і бізнес, і працівники органів доходів і зборів повинні зробити все необхідне для повноцінного функціонування місцевих громад. Примітно, що протягом січня 2014 року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 134 мільйони гривень, що у порівнянні з минулорічним періодом більше на 7 мільйонів гривень, темп росту становить 105 відсотків.

Загалом у конгрес-холі Хмельницької торгово-промислової палати учасниками «круглого столу» стали більше ста представників великого, малого та середнього бізнесу, які працюють у таких важливих сферах регіону як машинобудування, легка промисловість, торгівля, аграрний та переробного сектору.

Показово, що разом із керівниками Міндоходів, громадські активісти, які активно включились у відверту розмову з ними, а це, зокрема, член громадської ради при Міністерстві доходів і зборів Наталія Потапова, керівник об‘єднання організації роботодавців області Іван Дунець, виробничники Сергій Федорук та Іван Праворський справді хочуть бачити у Міністерство доходів і зборів – стабільного, надійного і прогнозованого партнера. Для підкріплення цієї тези представники інститутів громадянського суспільства та бізнесу запропонували свою участь в обговорення важливих економічних проектів, передусім тих, що стосуються удосконалення податкової та митної політики.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього