У Хмельницькому біля «Либідь-Плази» зловили грабіжників Двоє молодиків витягнули з кишені перехожого гаманець. Та втекти їм далеко не вдалося – їх зупинили правоохоронці, які стали свідками події.
Посеред білого дня поруч з торговельним комплексом «Либідь-Плаза» двоє спритних молодиків поцупили з кишені хмельничанина гаманець, у якому було 1600 гривень та 2 кредитні картки.Двоє молодиків витягнули з кишені перехожого гаманець. Та втекти їм далеко не вдалося – їх зупинили правоохоронці, які стали свідками події.
Посеред білого дня поруч з торговельним комплексом «Либідь-Плаза» двоє спритних молодиків поцупили з кишені хмельничанина гаманець, у якому було 1600 гривень та 2 кредитні картки.
Неподалік місця події якраз були двоє дільничних інспекторів з Ізяславського райвідділу міліції, які саме поверталися у райцентр після проходження навчань з професійної підготовки. Потерпілий підбіг до правоохоронців і попросив допомогти, детально описавши крадіїв. Міліціонери одразу кинулися навздогін підозрюваним, повідомляють у прес-центрі обласного управління міліції.
Добігши до найближчого банкомата, злодії, не підозрюючи, що їх вже переслідують, спробували зняти з кредитних карток гроші. Побачивши працівників міліції, молодики одразу почали заперечувати свою причетність до крадіжки і пробували чинити опір правоохоронцям. Але дільничні інспектори все ж затримали чоловіків.
Підозрюваних та докази ізяславські міліціонери передали своїм колегам з Хмельницького. Наразі за фактом крадіжки відрите кримінальне провадження, ведеться розслідування, а молодиків тим часом перевіряють на причетність до інших подібних злочинів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього