У Хмельницькому боротимуться з "псевдорепетиторами"
Останнім часом серед хмельничан все частіше ширяться розповіді про недобросовісних педагогів, що працюють в місцевих школах.У Хмельницькому боротимуться з "псевдорепетиторами"
Останнім часом серед хмельничан все частіше ширяться розповіді про недобросовісних педагогів, що працюють в місцевих школах:
\”До мене надходить немало повідомлень з різних шкіл щодо так званого \”псевдорепетиторства\”, – наголосив міський голова Олександр Симчишин під час зустрічі із директорами освітніх закладів міста. – Батьки скаржаться, що деякі вчителі навмисне занижують дітям оцінки, а потім пропонують так би мовити \”підтягнути\” учня з предмету, звісно, за додаткову плату. Попереджую – в таких випадках діятимемо рішуче. Всі освітні та додаткові послуги в школах повинні надаватися лише офіційно. Про свідоме заниження оцінок взагалі не може бути мови! Успішність дитини не повинна залежати від того, є у батьків гроші на репетитора, чи ні\”.
Міський голова попросив керівників шкіл пояснити його однозначну позицію педагогам.
Про випадки так званого \”псевдорепетиторства\” батьки можуть повідомити, звернувшись в управління освіти або безпосередньо у міську раду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього