У Хмельницькому боротися з корупцією запрошують жінок
Боротися з нечистими на руку доручили слабкій статі – розкрити фінансові махінації в Україні береться «Жіночий Антикорупційний Рух»У Хмельницькому боротися з корупцією запрошують жінок
Боротися з нечистими на руку доручили слабкій статі – розкрити фінансові махінації в Україні береться «Жіночий Антикорупційний Рух»
Представниці прекрасної статі стають в лави боротьби з корупцією. Цими днями в обласному центрі стартує проект «Жіночий Антикорупційний Рух». Організатори проекту сподіваються відшукати креативних та вольових панянок, котрі знають, як викорінити це зло з нашої країни.
Анастасія після кількох років студентського життя знає про корупцію у вишах з власного досвіду. На круглий стіл завітала, щоб доєднатися до боротьби з підкупами та хабарями.
Проект «Жіночий Антикорупційний Рух» шукає у трьох областях Хмельницькій, Київській та Вінницькій жінок, котрі готові боротись з цією чумою сучасності. А навчати цій нелегкій боротьбі беруться експерти проекту – відомі блогери та громадські діячі.
Подача заявок триватиме до 11 січня. Проект проходитиме у три етапи. З кожної з трьох областей організатори очікують відібрати по 7 найактивніших борчинь з корупційним злом. Автори проекту запрошують учасниць від 18 років з активною позицією та цікавими ідеями.
Як заведено, у домі завжди прибирає жінка. Отож, організатори проекту сподіваються – після навчальних семінарів наші жінки влаштують велике прибирання у чиновницьких колах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього