По вулиці Нижній Береговій будується сучасна кінно-спортивна школа, яка працюватиме впродовж всього року. Навчатися у ній зможуть люди різного віку. Обмеження буде лише для дітей до 9 років, їх у школу не записуватимуть. Верхової їзди навчатимуть професіонали.

У Хмельницькому буде велика кінно-спортивна школаУ Хмельницькому буде велика кінно-спортивна школа

– У нас була громадська організація – кінно-спортивний клуб «Тамерлан», – розповідає його директор Ольга Гарапенчук. – Ми понад дванадцять років орендували приміщення, територію, але так обставини складалися, що були змушені шукати свій куточок. Нам виділили землю й ми будуємо кінно-спортивну школу.
Як розповіла Ольга Гарапенчук, на території кінно-спортивної школи зараз ведеться будівництво критого манежу.
-Це одна з найдорожчих і найпотрібніших споруд в кінно-спортивній школі. От сьогодні на дворі 36 градусів спеки, вчора не менше, й дуже важко людям працювати на спеці, також потрібно піклуватися й про коней. А от в манежі і взимку, і влітку є можливість працювати вдень й пізно ввечері. Ми дуже раді, що все йде до закінчення, до «вінка». Зараз вже побудовано близько 70 %. Не можу сказати зараз точно, але можливо ми до початку зими переїдемо на нове місце.
Кінно-спортивна школа мала бути побудована близько чотирьох років тому, але завадила криза. Вартість будівництва наразі не озвучують.
-Фінансуємо будівництво самі, дуже важко дається. Криза та інші моменти трохи заважали закінчити будівництво раніше.
Територія кінно-спортивної школи дуже велика – три гектари. На них буде достатньо місця для розміщення різноманітних споруд.
-Буде одна велика конюшня, над нею будуть номери для спортсменів, які, наприклад, на змагання приїжджають. Їм потрібно буде переночувати десь, це дуже зручно коли номери є на місці. Стайня розрахована на 25 коней, які в нас вже є. Можливо, як буде така необхідність, то ми ще побудуємо невелику гостьову дерев’яну стайню. Буде сінник обов’язково, приміщення для зберігання вівса, будуть левади облаштовані – це місця для вигулу коней, пасовище…
На думку Ольги Гарапенчук, у цієї кінно-спортивної школи є всі шанси заявити про себе на всю країну, наприклад, проводячи у себе різноманітні кінні змагання.
-В нас будуть влаштовуватися змагання. Регіональні проводилися у Львові та Чернівцях, у нас будуть не гірші, і навіть кращі умови для того, щоб об’єднати західний регіон для змагань…Я дуже хочу в цій кінно-спортивній школі зробити серйозний центр гіпотерапії для хворих дітей. Хотілося б, щоб вони звісно ж безкоштовно займалися. Багато людей, які приходять зараз й займаються мають дуже низький рівень достатку. Я знаю, що в Києві коштує шалених грошей це лікування. Можливо буде підтримка спонсорів або фондів. Я думаю може і якісь підприємства візьмуть на себе фінансування, тоді діти зможуть цілий день займатися. Це ще одна з таких моїх мрій, яку ми спробуємо втілити у нашій новій кінно-спортивній школі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту