У Хмельницькому будинок тоне у фекаліях
Багатоповерхівка у мікрорайоні Ракове: козирок під’їзду в аварійному стані, підвал заливає водою та фекаліями. Відповідальне домоуправління №2 бездієУ Хмельницькому будинок тоне у фекаліях
Багатоповерхівка у мікрорайоні Ракове: козирок під’їзду в аварійному стані, підвал заливає водою та фекаліями. Відповідальне домоуправління №2 бездіє.

І це не фільм жахів, а життя мешканців будинку на вулиці Попова, 13, у мікрорайоні Ракове. Козирок під’їзду впав ще у 2007 році. Не краща ситуація із водостічною трубою – вона стара та давно потребує заміни. Павло Писаренко показує як вода стікаючи по обідраних стінах затікає на електричний щиток, який вже горів у 2009 році… Газова труба теж в аварійному стані. Після того, як стався витік газу її абияк запаяли, тепер тут хазяйнують голуби, а у підвалі безхатченки.

Поодинокі звернення мешканців третього під’їзду, а пізніше і колективне до всіх можливих структур — результатів не дало. Домоуправління цього ніби не помічає. Мікрорайон Ракове, свого часу передали на баланс міста. Але незважаючи на це – цивілізації тут не додалось.

Мешканці готові своїми силами замінити труби, і далі ремонтувати під’їзд, навіть покласти асфальт перед входом, просять повернути кошти хоча б за матеріали… Домоуправління проти.

Інна Писаренко, як і її сусіди боїться розпочинати ремонт у квартирі. У ванні, за гарно вкладеною плиткою, живе грибок та цвіль. Шпалери та стінах не тримаються. Їх щодня потрібно дизенфікувати, бо у помешканні мала дитина.

Отож, мешканцям будинку на вулиці Попова, 13 не залишається нічого іншого, як оббивати владні пороги в надії, що все-таки вдасться виграти бій з комунальною системою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього