У Хмельницькому будуть визначати чемпіона України з боксу
В Хмельницькому стартував Чемпіонат України з боксу серед молоді.У Хмельницькому будуть визначати чемпіона України з боксу
В Хмельницькому стартував Чемпіонат України з боксу серед молоді. З 28 квітня по 3 травня усі бажаючі зможуть відвідати ФОК Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту, де зможуть підтримати, як наших земляків так просто насолодитися боями кращих спортсменів з усієї країни. 250 боксерів змагатимуться за звання Чемпіона України.

Бокс на сьогодні є приорітетним та прогресивним видом спорту, як у світі так і у рамках нашої країни та області. Тому підтримка та організація турнірів такого рангу, як чемпіонат України, є важливим та невід’ємним аспектом якісного проведення та селекції майбутніх чемпіонів.

Першими хто повинен бути зацікавленими у цьому, є наші чиновники, які у даному випадку не залишилися осторонь. Молодіжний чемпілонат України з боксу підтримали народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович. Сьогодні головне не втратити бажання молоді займатися спортом, тому й потрібно створювати усі необхідні умови для того, аби спортсмени могли не лише тренуватися, а й заохочувати інших, впевнені політики. Олександр Герега народний депутат України – вже не одноразово доводив не словом, а ділом, що розвиток спорту та підтримка молоді є для нього одним із провідних напрямків, цього разу посприяв також разом з партнером чемпіонату «Епіцентром» матеріальними складовими в організації даного турніру.
У Хмельницькому будуть визначати чемпіона України з боксу
Народний депутат України Андрій Шинькович побажав розвитку успіхів спортсменам:

\”Для того, аби сформувати дух України, дух нації, дати дітям нормальне виховання та нормальний світогляд, потрібно в першу чергу підтримувати спорт. І сьогоднішій чемпіонат тому доказ — це не просто свято боксу, сьогодні на ринзі зібралися “потерті” спортсмени, тренери, і спортивні менеджери, аби довести свої претензії на місце у збірній України. Я навіть не виходив на офіційне вітання, бо вважаю, що в спорті офіційна частина — це нагородження переможців. Тому бажаю успіхів і реалізації всіх планів спортсменам, щоб спорт розвивався і надалі та прославляв Україну далеко за її межами.\”

Найсильніші бійці зійдуться у видовищних двобоях, за результатами яких сформують молодіжну збірну України, яка буде представляти нашу Державу на міжнародній арені.

Також свій коментар залишив Андрій Чумаков – президент ФБУ в Хмельницькій області:

\”Сьогодні в Хмельницькому ми розпочали чемпіонат України з боксу — відбірковий до чемпіонату Європи. Нашу область представляють 11 боксерів і ми плануємо бути в трійці найкращих областей за результатами. Розраховуємо, що потужно виступлять Вячеслав Гаврилюк, Сергій Чайка та інші лідери збірної, адже вони є гідними кандидатами для виступу на чемпіонаті Європи.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього